Torebka damska to nieodzowny element kobiecej garderoby. A znane gwiazdy, które szybciej poznają nowe trendy, które będą panowały w danym sezonie, na pewno inspirują nie jedną kobietę. Gustowne skórzane torebki są modne w każdym sezonie, dlatego tak bardzo są uwielbiane przez polskie gwiazdy.

Ekskluzywne torebki ze skóry firmy Gawor są wykonane z najwyższej jakości skóry naturalnej. Wiele rozmaitych kształtów, różne pojemności sprawiają, że każda kobieta na pewno dobierze coś dla siebie. Torebki skórzane są niezwykle wytrzymałe i funkcjonalne, za co kochają je gwiazdy polskiego kina i telewizji.

Podczas pokazu na gali Wiosenne Metamorfozy gwiazd znane aktorki, m.in. Olga Borys, Anna Korcz, Joanna Kurowska i Grażyna Wolszczak, wcieliły się w roli modelek i zaprezentowały kolekcji torebek gwiazd firmy Gawor Collection.

Torebki marki Gawor Collection są wykonane z największą precyzją, by każda kobieta mogła się nimi cieszyć na długo. Torebki skórzane naszej firmy są noszone przez największe polskie gwiazdy. Z nami każda kobieta może poczuć się jak gwiazda i zakupić u nas jedną z torebek gwiazd! Taki zakup doda szyku każdej kreacji.


Przejdź do góry