×
[[ result.price ]] zł

News room/DRUGA EDYCJA FASHION DAY ZAKOPANE - FOTORELACJA

20/02/2018
DRUGA EDYCJA FASHION DAY ZAKOPANE - FOTORELACJA

DRUGA EDYCJA FASHION DAY ZAKOPANE - FOTORELACJA

Kolejna edycja Fashion Day Zakopane już za nami. Dwa dni pokazów, warsztatów i spotkań z projektantami minęły bardzo szybko. Przez ten czas towarzyszyło nam dużo emocji i wrażeń. Każdy pokaz różnił się od siebie, projektanci akcentowali swoją indywidualność i styl. Pierwszego dnia swoimi kolekcjami zachwycili nas: Folk Design, Sjofne, Gabriel Seweryn, Viktoriia Nosach, La Metamorphose i Michał Starost. Drugi dzień i gala finałowa była punktem kulminacyjnym przedsięwzięcia. Swoje projekty zaprezentowali: GAWOR, Paprocki&Brzozowski, Angelika Józefczyk, Basia Olearka, Bartosz Pilawski oraz marka Litfashion.

Pokaz marki GAWOR zachwycił nowatorskim podejściem do sposobu wyeksponowania skórzanych torebek. Pomalowane na srebrno modelki prezentowały nową kolekcję w rytm housowej muzyki wzbogaconej iluminacjami świetlnym, co nadało całości magiczny i lekko tajemniczy charakter.

Poza walorami modowymi goście Fashion Day Zakopane mogli zobaczyć występy takich artystów jak Sound&Grace, zespół Szczecinianie czy Kasi Melendy.

Wśród gości znaleźli się Natalia Siwiec, Iwona Pavlović, Tomasz Jacyków, Cleo, Daniel Wieleba.

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z gali. Już wkrótce w osobnym poście zamieścimy zdjęcia wyłącznie z naszego pokazu.